Sales assistant

Forrás: turizmus.com

 2023. május 25. 17:55

Városliget melletti, 4*-os Lions Garden Hotel értékesítési csapatába keressük a szállodai szakma iránt elkötelezett kollégát.

Főbb feladatok:

  • Értékesítő csapat munkájának támogatása
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Beérkező ajánlatkérések, foglalások kezelése, számlázása
  • Napi operatív feladatok ellátása
  • Social media kezelése (Facebook, Instagram)
  • Marketinganyagok készítése, rendelése
  • Rendezvényterem értékesítése, lebonyolítás

Elvárások:

  • Minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precíz, proaktív munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő, problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet, attitűd
  • Szakirányú végzettség
  • Naprakész számítógépes ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys ismerete
  • D-Edge ismerete
  • Még egy idegen nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Önálló munkavégzés
  • Családias hangulat, összetartó közösség
  • Home office lehetőség
  • Telefon, laptop

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz