Sales Coordinator, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 29. 17:50

Főbb feladatok:

  • A MICE Sales tevékenység teljes körű támogatása
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Forgatókönyvek készítése, a rendezvényekkel kapcsolatos információk továbbítása a szálloda részlegeinek
  • MICE sales adminisztráció, havi statisztikák készítése
  • Ajánlatok készítése konferenciákra, egyéb, szállásos és szállás nélküli rendezvényekre
  • Ajánlatok megírása, szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, igényes munkavégzés,
  • Csapatmunka szeretete
  • Szívélyesség, udvariasság, segítőkész viselkedés
  • Kifogástalan megjelenés
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Rezerváción, recepción, vagy értékesítésen szerzett minimum féléves tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Professzionális csapat
  • Fejlődési lehetőség Magyarország első, teljeskörűen felújított, dual-branded combo szállodájában

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Accor-Pannonia Hotels Zrt. Mercure Budapest Castle Hill - ibis Budapest Castle Hill

Jelentkezni regisztrációt követően, karrieroldalunkon lehetséges az alábbi linken: https://karrier.accor.hu/allas/sales-coordinator-833