Sales coordinator, Budapest belváros

Forrás: turizmus.com

 2020. január 23. 17:35

A belváros szívében található Hotel President**** értékesítési csapata Sales coordinator munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Online foglalási rendszerek, csoportos foglalások és rendezvény-ajánlatkérések kezelése
  • Egyéni és/vagy csoportos szobafoglalások rögzítése a szálloda PMS-rendszerébe
  • Ajánlatok készítése
  • Vendégekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
  • Recepciós és egyéni értékesítői feladatok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Proaktív, kezdeményező hozzáállás
  • Releváns szakmai (értékesítési) tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Szállodai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Fiatal csapat, jó hangulat, szép munkakörnyezet
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Személyzeti étkezés

Munkaidő:
Heti 40 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz