SALES ÉS MARKETING MENEDZSER, Budapest, XIII. kerület és Nógrádgárdony

Forrás: turizmus.com

 2018. június 21. 17:31

Feladatok:
  • Ügyvezető utasításai alapján irányítja az értékesítési tevékenységet,
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • Potenciális partnerek felkutatása,
  • Online értékesítő partnerekkel való együttműködés,
  • Rendezvények értékesítése, szervezése,
  • Weboldal, Facebook oldal kezelése, kampányok menedzselése,
  • Recepciósok értékesítési munkájának felügyelete,
  • Statisztikák, kimutatások készítése,

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Szállodai értékesítési tapasztalat,
  • Online marketing tapasztalat,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:
  • Rendezvények értékesítésében, szervezésében szerzett tapasztalat,
  • Flexys szállodai program ismerete

Munkaidő: rugalmas, egyeztetés szerint

Amit nyújtunk: Egy 42 szobás, egészség- és környezettudatos medical wellness hotel koncepciójának továbbfejlesztésében és megvalósításában való részvétel.

Jelentkezés módja: A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével!

(X)