Sales & Events Assistant, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. december 16. 16:55

A Preferred Hotels & Resort L.V.X. brandjéhez tartozó, 2019 márciusában nyitott, 82 szobás luxusszálloda, Mystery Hotel Budapest, Sales & Events Assistant kollegát keres.

Általános feladatok:
• Rendezvényajánlatok elkészítése
• Szálloda bemutatása személyes találkozókon
• A megrendelővel személyes egyeztetés a rendezvény részleteiről
• Rendezvény lebonyolításához szükséges kreatív munkák összeállítása
• A rendezvények lebonyolításában való részvétel
• Aktív együttműködés a szálloda részlegei között az információáramlás elősegítése érdekében
• A rendezvények értékesítésével kapcsolatos adminisztráció ellátása
• Rendezvényes adatbázis kezelése és karbantartása

Elvárások:
• Kiváló koordinációs és kommunikációs képesség
• Hatékony kapcsolatteremtő képesség
• Magabiztos fellépés
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• Szállodai rendezvény részlegen szerzett tapasztalat előny