Sales Executive - Aria Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. május 26. 17:25

Az Aria Hotel Budapest - ötcsillagos luxus butikszálloda - keresi leendő kollégáját Sales Executive pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Hazai és nemzetközi csoportok, rendezvények értékesítése, megrendelések kezelése
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel és a szálloda különböző részlegeivel

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Vendégközpontú magatartás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Lelkes, határozott, csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Napi étkezés, ingyenes kávéfogyasztás
  • Biztos üzleti hátterű cég
  • 8 órás bejelentés

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Hercegprímás utca 5.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz