SALES EXECUTIVE / MANAGER

Forrás: turizmus.com

 2023. november 27. 08:00

Csatlakozz hozzánk Sales Executive / Manager pozícióba! A Budapest Marriott Hotel és a Millennium Court, Budapest - Marriott Executive Apartments szállodák értékesítési csapata keresi új értékesítő kollégáját.

Főbb feladatok:

  • Proaktív kapcsolattartás meglévő partnerekkel személyesen, telefonon és e-mailben
  • Kapcsolatépítés, üzletszerzés, új ügyfelek felkutatása meghatározott corporate, government és entertainment szegmens stratégia alapján
  • Személyes találkozók, háznézések szervezése, lebonyolítása
  • Networking eseményeken és szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Corporate szerződések kötése
  • Érdeklődések kezelése, együttműködés a szálloda részlegeivel
  • Ügyfélprofilok kezelése, bővítése, adatbázisok frissítése

Elvárások:

  • Nyitott, dinamikus, sikerorientált személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség, magyar és angol nyelven egyaránt
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szállodai értékesítési területen szerzett tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Nemzetközi szállodaláncnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Vidám és támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai elismerések
  • Esélyegyenlőség a munkavállalásban
  • Globális utazási kedvezmények
  • Helyi és nemzetközi karrierlehetőségek
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • SZÉP-kártya
  • BKK-bérlet
  • Díjmentes személyzeti étkezés

Munkavégzés helye: Budapest, Budapest Marriott Hotel

A jelentkezéseket angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: