SALES + FRONT OFFICE MANAGER

Forrás: turizmus.com

 2021. december 07. 16:52

A PEARL MARKETING AND MANAGEMENT KFT. SALES + FRONT OFFICE MANAGER KOLLÉGÁT KERES!

Főbb feladatok:

  • A Front Office-ban tevékenykedő kollégák munkájának koordinálása, felügyelete
  • Értékesítési folyamatok kezelése, menedzselése
  • Foglalások, számlázási folyamatok ellenőrzése
  • Riportok, beszámolók készítése, monitoring
  • Kapcsolattartás a back office irodával
  • Felületek és kampányok teljes körű kezelése: Szállás.hu, Booking.com, Szállásvadász.hu, -Maiutazás, ResNWEb stb.
  • Szállodai szoftverek kezelése
  • Vendégpanaszok, vendégvélemények kezelése

Elvárások:

  • Front Office vagy Sales területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Hostware, Sabeeapp vagy egyéb Front office rendszer ismerete
  • Felületek teljes körű ismerete: Szállás.hu, Booking.com, Szállásvadász.hu, Maiutazás, ResNWEb stb.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, átjárhatóság, tovább tanulási lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Inárcs

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail-címen: