Sales Igazgató, Bükfürdő

Forrás: turizmus.com

 2019. március 05. 10:20

Bükfürdői 4 csillagos wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres Értékesítési igazgató munkakörbe

Várjuk jelentkezését a következő elvárásokkal:
• felsőfokú, szakirányú végzettség;
• 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
• német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
• kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint);
• kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség;
• kreativitás;
• precizitás;
• ügyfélközpontú munkaszemlélet;
• önálló és csapatszintű munkavégzési képesség;
• folyamatosan terhelhetőség;
• B kategóriás vezetői engedély

A jelentkezésnél előnyt jelent:
• a német és angol nyelven kívül, más nyelv(ek) ismerete;
• Hostware rendszer ismerete;

Munkavégzés főbb feladatai:
• a szálloda értékesítési tevékenységének irányítása, ezen belül meglévő utazási irodákkal való kapcsolattartás, újak felkutatása;
• corporate partnerek felkutatása, meglévőkkel való folyamatos kapcsolattartás;
• rendezvényszervező cégekkel való kapcsolattartás, újak felkutatása;
• üzleti partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás;
• értékesítési riportok készítése a vezetőség és a tulajdonosok felé;

Amit ajánlunk:
• professzionális szakmai háttér
• önálló munkavégzési lehetőség
• teljesítményorientált bérezés

Bővebb információ a +36 30 916 3211-es telefonszámon.

Kérjük, hogy magyar és idegen nyelven összeállított, fényképes önéletrajzát motivációs levelének kíséretében, juttassa el az alábbi e-mail címre:

(X)