Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. március 10. 16:30

A CPI Hotels szállodacsoport bővülő budapesti központjába új kollégát keresünk Sales Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Proaktív, folyamatos kapcsolattartás minden jelentős corporate és leisure beutaztató partnerrel, illetve rendezvényszervező céggel (háznézések, sales call-ok)
  • Új ügyfelek megszerzése az üzleti és a szabadidős szegmensen belül egyaránt, a szállodák képviselete a partnerek felé.
  • A csoport szállodáinak képviselete hazai és külföldi szakmai vásárokon, road show-n és sales blitz-eken.
  • Ajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések készítése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállodák különböző részlegeivel.
  • A sales activityk dokumentálása és különböző riportok naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Proaktív szemlélet, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos, kitűnő kommunikációs és szervezőkészséggel
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, szállodai foglalási rendszerek ismerete (Fidelio, Hostware etc.)

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes szálláslehetőség külföldi testvérszállodáink valamelyikében

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, Belváros

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Jakab Edit részére az alábbi e-mail-címre: