Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. június 10. 11:51

Az IntercityHotel Budapest sales managert keres.

A tökéletes választás  - IntercityHotel Budapest

Ha lelkes, kreatív és ötletekkel teli vagy, a Deutsche Hospitality az ideális munkahely számodra. Budapesti szállodánk a Keleti pályaudvarral szemben, a belvároshoz közel helyezkedik el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várja vendégeit.
Gazdag hagyományokat ápoló német vállalkozásként egy nemzetközi hálózat kialakításán és fejlesztésén dolgozunk, aminek Te is részese lehetsz.

Főbb feladatok:

  • Új és meglévő partnereinkkel való jó üzleti kapcsolat kialakítása, fenntartása telefonon és személyesen
  • A szálloda képviselete belföldi és külföldi kiállításokon, rendezvényeken
  • Tárgyalás, szerződéskötés és folyamatos kapcsolattartás nemzetközi és magyar ügyfeleinkkel
  • Aktív részvétel a megvalósuló turista és üzleti csoportok koordinálásában, rendezvények megszervezésében, és a társrészlegekkel történő közös lebonyolítás

Elvárások:

  • Szállodai értékesítésben megszerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előnyt jelent
  • Felelősségteljes, megbízható, önálló munkavégzés képessége
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív és professzionális hozzáállás
  • Vendégorientáltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, jó csapat, stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés
  • Karácsonyi bónusz
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Sokoldalú képzések
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye: Budapest