Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. június 22. 07:00

Belvárosi, 4 csillagos szállodába keressük új munkatársunkat Sales Manager munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Árazási stratégia kialakítása
  • Channel manager- és OTA-felületek kezelése
  • Csoportos és üzleti ajánlatkésérések megválaszolása
  • Napi, heti, havi riportok készítése a vezetőség részére
  • Kapcsolattartás a corporate partnerekkel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szállodai sales területen szerzett több éves vezetői tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Siteminder ismerete
  • Szállodai PMS-rendszer váltásában szerzett tapasztalat
  • Jártasság marketingterületen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz