Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 07. 18:00

A Mystery Hotel Budapest butik szálloda Értékesítési csapatába keresi leendő munkatársát Sales Manager munkakörbe. Amennyiben szívesen dolgoznál egy csodálatos környezetben, és szeretnél egy barátságos csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • Új partnerek felkutatása és szerződtetése
  • Éves RFP-k kezelése
  • Házbejárások tartása és ügyfeleink látogatása
  • Rendezvény és csoportos lekérések kezelése (ajánlatkészítés és rendezvény-előkészítés)
  • Szoros kapcsolattartás a különböző részlegekkel

Elvárások:

  • Angol és magyar tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kezdeményező és kreatív személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Legalább 1-2 év szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkaeszköz: laptop és telefon
  • Munkába járási támogatás
  • Személyzeti étkezés

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajz