Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. február 21. 16:00

A Mystery Hotel Budapest butikszálloda Értékesítési csapatába keresi leendő munkatársát Sales Manager munkakörbe. Amennyiben szívesen dolgoznál egy csodálatos környezetben, és szeretnél egy barátságos csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • Új partnerek felkutatása és szerződtetése
  • Éves RFP-k kezelése
  • Házbejárások tartása és ügyfeleink látogatása
  • Rendezvény és csoportos lekérések kezelése (ajánlatkészítés és rendezvény-előkészítés)
  • Szoros kapcsolattartás a különböző részlegekkel

Elvárások:

  • Angol és magyar tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kezdeményező és kreatív személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Legalább 1-2 év szállodában szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Munkába járási támogatás
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Napi meleg étkezés
  • Munkaruha ingyenes tisztítása
  • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők
  • Munkatársi ajánlási program

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.

Amennyiben érdekel a lehetőség, kérlek, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: