Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. február 28. 16:11

A Hunguest Hotels központi igazgatósága SALES MANAGER pozícióba keresi új munkatársát.

Főbb feladatok:

  • Közreműködik a szállodák fejlesztési, üzletpolitikai, gazdálkodási koncepcióinak kialakításában
  • Részt vesz a szállodák értékesítési politikájának kialakításában, az árstratégia létrehozásában
  • Munkájáról és tevékenységéről rendszeresen beszámolót készít, amelyben részletezi az elért eredményeket, elemzéseket a konkurenciáról, trendekről
  • Kapcsolatot tart utazási irodákkal, közvetítőkkel
  • Együttműködés a szállodavállalat marketing és revenue management igazgatóságával, továbbá a szállodák értékesítési részlegeivel
  • Szerződéseket előkészít és aktualizál
  • Készség szinten kezeli az online foglalási rendszereket
  • Képviseli a szállodaláncot szakmai rendezvényeken
  • Új partnerkapcsolati lehetőségeket keres

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Kiváló adminisztrációs készség
  • MS Office ismerete
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Több nyelv tárgyalóképes ismerete
  • MICE-szegmensben szerzett gyakorlat
  • OTA-platformok ismerete
  • Sikeres tárgyalási gyakorlat
  • Meggyőző erő, jó kommunikációs készség
  • Szolgáltatásfókuszú és bevételorientált értékesítési szemlélet
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Proaktivitás, innovatív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • Cafeteria
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest