Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. március 13. 16:32

Az idén nyáron nyitó balatonfüredi HOTEL VINIFERA WINE & SPA***** csapatába keresünk Sales Managert!

Az 5 csillagos, bor tematikájú luxusszálloda Balatonfüreden – a Continental Group üzemeltetésében – 111 elegánsan berendezett szobával, étteremmel, komplex wellnessrészleggel, kül- és beltéri medencékkel, szaunavilággal, fitneszteremmel és egy 218 négyzetméteres konferenciateremmel, valamint mélygarázzsal várja majd a vendégeket.

Főbb feladatok:

  • Ügyfelek fogadása és háznézések megszervezése
  • Az üzleti növekedést célzó tevékenységek elvégzése, proaktivítás
  • Az ügyfelek/cégek és kontaktszemélyek nyilvántartása;
  • Statisztikák, kimutatások elkészítése;
  • Csoportos és MICE-érdeklődésre való ajánlat készítése, majd követése visszaigazolásig, szerződés, szervezés, vendégek fogadása és rendezvények lebonyolítása, számlázás, utókövetés

Elvárások:

  • Értékesítés tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Igény esetén segítünk a lakhatás ügyintézésében
  • Munkába járás támogatása
  • Támogató szakmai háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Gyönyörű munkahelyi környezet
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a cégcsoport szállodáiban

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Várjuk a motivációs leveledet és az önéletrajzodat!