Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. február 19. 11:21

A 4 csillagos, belvárosi Barceló Budapest szálloda értékesítési csapatába keres új kollégát!

Főbb feladatok:

  • Piacelemzés, akciótervek megfogalmazása a vevői igények alapján, az értékesítési portfólió növelése
  • Bejövő ügyfélmegkeresések megválaszolása, árajánlatok készítése
  • Ügyféligények egyeztetése és ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése
  • Vállalati keresztértékesítések bonyolítása
  • A szálloda képviselete kereskedelmi kiállításokon, szakmai programokon és találkozókon a szállodai szolgáltatások népszerűsítése érdekében
  • A szálloda üzleti és költségvetési tervében kiírt célok, sarokszámok nyomon követése
  • Belső és külső promóciók kidolgozásában és megvalósításában közreműködés, az árak és promóciók frissítése
  • Szoros szakmai kapcsolatok kialakítása és rendszeres kommunikáció a szektor szereplőivel, ügyfelekkel és belső munkatársakkal
  • A szállodai szabványok követése és betartatása a vendégekkel, munkatársakkal

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (sales, marketing, turizmus/vendéglátás)
  • Angol nyelvtudás (középfokú)
  • Pprofesszionális sales ismeret és attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás, gondos feladatvégzés
  • Szakmai elkötelezettség a munkád és a szállodaipar iránt
  • Proaktív szemléletmód
  • Gyakorlatiasság, agilitás a mindennapokban
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera PMS rendszer ismeret
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Referencia, ajánlás
  • 5 csillagos szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapcsomag
  • Éves prémium
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Nemzetközi szállodalánc tagság és kapcsolatok a hálózaton belül

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével