Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. június 21. 14:08

Főbb feladatok:

  • A szálloda értékesítésének koordinálása mely magában foglalja az egyéni, csoportos és online értékesítést (OTA)
  • Rendezvények értékesítése (üzleti és magán szektor egyaránt)
  • Árazás, az ár struktúra meghatározása és kezelése (yielding)
  • Az üzleti terveben meghatározott bevételi számok elérése/felülmúlása szegmentációk szerint
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint új partnerek felkutatása
  • Kapcsolattartás a szálloda üzemeltetési területeivel

Elvárások:

  • A megjelölt munkakörben szerzett releváns gyakorlat
  • Microsoft Office ismere
  • Dinamikus árazás ismerete
  • Adwords kampányok ismerete
  • Chanel Manager, valamint Revenue Manager programok ismerete és alkalmazása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Csapatjátékos
  • Proaktív hozzáállás
  • Interperszonális készség
  • „Get it done” hozzáállás
  • Erős multitasking készség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Vendégcentrikusság

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Fiatalos, motivált csapat

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: 1029 Budapest, Feketefej utca 2-4.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz