Sales Manager, Novotel Székesfehérvár

Forrás: turizmus.com

 2020. február 26. 09:35

Főbb feladatok:

  • A szálloda értékesítési és szobafoglalási csapatának irányítása
  • Vezeti és fejleszti a szálloda értékesítését a hazai és nemzetközi piacokon
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése a corporate, leisure partnerekkel és szerződéskötés a MICE-rendezvényekre
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel
  • Üzleti körökben és különböző rendezvényeken való képviselet
  • Elkészíti és fejleszti az értékesítési akcióterveket, koordinálja a stratégiai döntéseket

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tapasztalat csapatvezetésben
  • Vezetői készségek
  • Pozitív gondolkodásmód
  • Tárgyalástechnikában való jártasság
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó meggyőző készség
  • Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat Sales területen
  • Angol és további idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Professzionális csapat
  • Színes, változatos munkalehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Accor-Pannónia Hotels Zrt. - Novotel Székesfehérvár

Jelentkezni regisztrációt követően lehetséges az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével: https://karrier.accor.hu/allas/sales-manager-843