Sales Manager, Aquincum Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 07. 14:45

Főbb feladatok:

  • Új Corporate és MICE-partnerek felkutatása, a meglévő partnerek forgalmának növelése
  • Csoportok és rendezvények kezelése az árajánlattól a lebonyolításig
  • A potenciális hazai és külföldi cégekkel való folyamatos kapcsolattartás és együttműködés
  • Tárgyalások, szállodabemutatások megszervezése és lebonyolítása az ügyfelekkel
  • Szerződések előkészítése és megkötése, nemzetközi tendereken való részvétel
  • Partnerrendezvények szervezése és lebonyolítása
  • Konkurenciaanalízis végzése, a Corporate és MICE-szegmensre ható tényezők feltárása
  • Szálloda képviselete alkalmanként külföldi üzleti utakon, kiállításokon

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év értékesítési tapasztalat (szállodaipari tapasztalat előny)
  • Releváns, meglévő céges kapcsolatrendszer
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német vagy egyéb nyelvismeret előny)
  • Opera szállodai szoftver ismerete előny
  • Határozott, agilis fellépés, sikerorientált személyiség
  • Kezdeményezőkészség, kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség
  • Ügyfélorientált gondolkodás, ápolt megjelenés, udvarias magatartás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Folyamatos szakmai és idegen nyelvű önképzés

Amit kínálunk:

  • Változatos, mozgalmas értékesítési munka
  • Fiatalos csapat, jó hangulat
  • Fejlődési és nemzetközi karrierlehetőségek
  • Ideális munkakörülmények
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
Aquincum Hotel Budapest