Sales Manager, Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2019. október 16. 16:25

A Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz sales manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

Munkáját közvetlenül az értékesítési és marketing igazgató irányítása alatt végzi.
  • A szálloda árainak kezelése a mindenkori kereslet és a rendelkezésre álló kapacitás figyelembevételével (yield management), flexibilis árak napi beállítása a channel manager-en a DOS felügyelete mellett
  • A szálloda értékesítése online és offline felületeken
  • Leisure- , MICE-csoportok kezelése
  • OTA-k felületeinek aktualizálása
  • Utazási irodákkal való kapcsolattartás
  • Statisztikák, riportok készítése
  • A konkurencia figyelemmel kísérése
  • Promóciók, akciók előkészítése
  • Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, a potenciális partnerek felkutatása
  • Háznézések lebonyolítása
  • Partnerek forgalmának figyelemmel kísérése, értékelése

Elvárások:

  • Legalább 3 éves, szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • 1-2 éves, szállodaértékesítési pozícióban szerzett tapasztalat
  • Folyékony német-, illetve legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • Hostware-ismeret előny
  • Nyitott, dinamikus, proaktív személyiség
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség szállodán belül
  • Szakmai továbbképzés és kapcsolatépítési lehetőség az Accenthotels sales meetingjein
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent szállodáiban
  • Otthonos iroda, vidám csapat

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes magyar és lehetőség szerint német nyelvű önéletrajz