Sales Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. július 06. 10:35

Budai 4 csillagos szálloda keres értékesítési vezetői munkakörbe kollégát.

Főbb feladatok, munkák:
• felelős a szállodai értékesítési tevékenység irányításáért: szállodai szobák, apartmanok, konferenciák, bérirodák
• irányítja a 4-5 fős értékesítési csoport és a front office manager munkáját
• kidolgozza az értékesítés irányelveit, beszámolókat készít, részt vesz a vezetői értekezleteken
• szerződéseket köt, kapcsolatot tart utazási irodákkal, foglalási rendszerekkel
• Corporate partnerekkel való aktív kapcsolattartás
• Irodabérleti szerződések, irodabérlőkkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:
• tárgyalási szintű angol nyelvismeret (további nyelvek előny)
• értékesítés területén szerzett 5 éves vezetői gyakorlat
• szakirányú felsőfokú végzettség
• foglalási rendszerek és channel manager ismerete
• Hostware ismerete előny
• önálló, kreatív munkavégzés

Amit kínálunk:
• Fix- és változó bérezés, cafeteria, étkezés

(x)