Sales Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. június 12. 11:40

Budapesti szállodánkba sales managert keresünk.

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési csoport irányítása, munkájának szervezése és az abban történő proaktív részvétel
  • Csoportos, üzleti és egyéni vendégkörnek történő értékesítés és az ehhez kapcsolódó szolgáltatási csomagok és árak kidolgozása
  • Online értékesítési csatornák ismerete, kezelése, folyamatos karban tartása
  • Új üzleti lehetőségek, partnerek felkutatása, folyamatos aktív kapcsolat tartás
  • Szálloda szobáinak és szolgáltatásainak értékesítése
  • Hosszú távú kapcsolatok kiépítése utazási irodákkal, rendezvényszervező vállalkozásokkal, céges ügyfelekkel
  • A szálloda marketingtervének kidolgozása és végrehajtása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Több éves értékesítési vezetői tapasztalat
  • Kiváló prezentációs és tárgyalóképesség
  • Innovatív gondolkodás
  • Folyékony angol nyelvtudás ( szóban és írásban )
  • Rugalmasság, precizitás, képesség az önálló munkavégzésre
  • Lojalitás
  • Együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Szállodai szoftver ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Tapasztalat csoportos értékesítésben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos, komplex feladatkör,
  • Lehetőség az önálló, kreatív munkavégzésre,
  • Minőségi, igényes munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:
Napi nyolc óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Angol/magyar nyelvű önéletrajz