Sales Manager, Budapest V. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 24. 13:30

Stabil hátterű, bővülő szállodacsoport belvárosi irodájába keres Sales Managert.

Főbb feladatok:

Az értékesítési igazgató irányítása alatt:

  • Az értékesítési részleg munkájának irányítása (3 fő)
  • Online árazás
  • Szerződések megújítása,
  • Ártárgyalások levezetése,
  • Konkurenciavizsgálat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Online értékesítésben legalább 2 év tapasztalat
  • Angol nyelv aktív ismerete középfokon
  • OTA-rendszerek, channel manager, Hostware programok ismerete
  • Vezetői készségek
  • Precizitás, proaktivitás

A pozíció elnyeréséhez előny:
Más európai nyelv aktív ismerete szóban és írásban egyaránt (pl. olasz, orosz, spanyol), valamint a 2 héten belüli kezdés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú, fejlődő szemléletű közösség
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes fizetés

Munkaidő:
Heti 40 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Magyar nyelvű fényképes önéletrajz