Sales Manager - Csoport és rendezvény

Forrás: turizmus.com

 2021. június 18. 17:50

Az Accent Hotels szállodalánchoz tartozó 3*superior szálloda keres sales managert fiatal csapatába.

Főbb feladatok:

  • Rendezvény- és csoportos ajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések elkészítése, számlázás
  • Rendezvények koordinálása, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel, új ügyfelek felkutatása
  • Jelentések készítése, adminisztráció
  • CRM-rendszer töltése, karbantartása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Proaktív, vendégközpontú hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás bejelentett munkahely egy stabil háttérrel rendelkező szállodában
  • Cafeteria, személyzeti étkezés
  • Rendszeres szakmai továbbképzés
  • Kedvezményes szálláslehetőség az Accent Hotels szállodáiban

Munkavégzés helye: Gödöllő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • Motivációs levél