Sales Manager, Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2018. július 09. 12:34

FELADATOK
•A szálloda értékesítési és szobafoglalási csapatának irányítása
•Vezeti és fejleszti a szálloda értékesítését a hazai és nemzetközi piacokon
•Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése a corporate, leisure partnerekkel és szerződés kötés a MICE rendezvényekre
•Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel
•Üzleti körökben és különböző rendezvényeken való képviselet
•Elkészíti és fejleszti az értékesítési akció terveket, koordinálja a stratégiai döntéseket

ELVÁRÁSOK
•Kiváló kommunikációs készség
•Tárgyalástechnikában való jártasság
•Vendégek iránti szenvedély
•Jó meggyőző készség
•Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
•Vezetői készségek
•Tapasztalat csapatvezetésben
•Min. 5 év szakmai tapasztalat Sales területen
•Angol és további idegennyelv tárgyalási szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK
•Fejlődési lehetőség
•Professzionális csapat
•Színes,változatos munkalehetőség

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)