Sales Manager – Novotel Székesfehérvár

Forrás: turizmus.com

 2021. október 01. 20:35

Csatlakozz hozzánk Sales Managerként!

Főbb feladatok:

  • A szálloda értékesítésének vezetése, fejlesztése hazai és nemzetközi piacokon
  • Az értékesítési csapat irányítása
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése corporate, leisure partnerekkel, szerződéskötés MICE-rendezvényekre
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása, fenntartása hazai - nemzetközi partnerekkel
  • Üzleti körökben, rendezvényeken való képviselet
  • Értékesítési akciótervek elkészítése, fejlesztése
  • Stratégiai döntések koordinálása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vezetői készségek, tapasztalat csapatvezetésben
  • Pozitív gondolkodásmód
  • Tárgyalástechnikában való jártasság
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó meggyőzőkészség
  • Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
  • Min. 3 év tapasztalat sales területen
  • Angol és további idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színes, változatos munkavégzés
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • All Heartists dolgozói kedvezmény

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés önéletrajz elküldésével