Sales Manager pozíció, DOMUS LIVING SOLUTIONS KFT.

Forrás: turizmus.com

 2018. szeptember 27. 13:45

DOMUS LIVING SOLUTIONS KFT. Sales Manager pozícióba munkatársat keres

Olyan munkatársat keresünk, aki járatos a hazai szállodák és helyszínek terén. Aki kiválóan kommunikál partnerekkel, ügyfelekkel. Aki csapatjátékos, aki bírja a terhelést, aki maximalista. Aki kiváló szervező és pontosan vezeti az adminisztrációt. Aki nyitott az újdonságokra és kellőképp rugalmas!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
  • Kapcsolattartás ügynökséggel
  • Utazási irodai kapcsolatok kialakítása, folyamatos bővítése
  • Meglévő és új kliensek megkereséseinek magas színvonalú kezelése, marketing anyagok, promóciók tervezése, kivitelezése
  • Teljes körű munkafolyamat – a projektekhez, rendezvényekhez közvetve és közvetlenül kapcsolódóelőkészítő feladatok (ajánlatok, szerződések, megrendelések) teljesítése ill. koordinálása, továbbá a rendezvények lebonyolítása és lezárása
  • Szoros együttműködés a csapat többi dolgozójával
  • Riportok készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú üzleti vagy idegenforgalmi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban & írásban)
  • Kiterjedt hazai és/vagy nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés, jó megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő nemzetközi cégnél
  • A munkafolyamatokhoz igazodó rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör
  • Céges telefon, üzemanyagtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét nettó bérigénye és a pozíció megjelölésével szeptember 28-i határidővel, küldje el az alábbi e-mail címre:

* Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a cégcsoport szervezeti egységein belül.

(X)