Sales manager - Szépia Bio & Art Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. április 24. 10:00

A zsámbéki, négycsillagos Szépia Bio & Art Hotel felvételt hirdet Sales manager munkakörre.

Főbb feladatok, munkák:

  • MICE, Corporate
  • Saját kapcsolati tőkével rendelkező üzletek kiépítése hálózaton belül
  • Piackutatás, új ügyfelek keresése
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések megkötése
  • Értékesítési és állományápolási tervek teljesítése
  • Folyamatos (napi szintű) együttműködés a cég menedzsmentjével, rendszeres értékesítési jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Több éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szükséges
  • Vezetői és értékesítési tapasztalat
  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség
  • Eredményorientáltság, fejlődésre való igény
  • Következetesség és követhető példamutatás
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Kommunikatív és nyitott személyiség, magabiztos fellépés kiváló tárgyalási készséggel
  • Erős kereskedői és vezetői szemlélet
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Önállóság
  • Feltétlen lojalitás
  • Csapatmunka
  • Céltudatosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes és változatos munka
  • Kreatív munkavégzés lehetősége jó munkahelyi légkörben
  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Zsámbék

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: