Sales Manager - Zalakaros

Forrás: turizmus.com

 2019. május 21. 10:00

A Radisson Hotel Group lánchoz tartozó Park Inn by Radisson Zalakaros Hotel & Spa**** szállodájának értékesítési csapatába keresünk Értékesítési menedzser pozícióba kollégát.

Főbb feladatok:
- konferenciák, céges rendezvények szervezése, adminisztrációja, csoportfoglalások kezelése
- kapcsolattartás partnerekkel, utazási irodákkal, akvirálás
- értékesítési anyagok készítése
- szerződések kezelése, számlázás

Elvárások:
- releváns felsőfokú végzettség
- szálloda értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
- tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- értékesítői attitűd,
- proaktivitás, határozottság, magabiztos fellépés
- kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:
- a szakmában eltöltött több éves tapasztalat

Amit kínálunk:
- kellemes munkahelyi légkör
- szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi szállodaláncnál
- versenyképes juttatási csomag

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
- Önéletrajz
- Motivációs levél