Sales managert keres a Szallas.hu

Forrás: turizmus.com

 2023. június 07. 16:00

AMENNYIBEN

  • szeretsz sokat utazni,
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • kiváló értékesítési vénád van,
  • a cél elérése folyamatosan lelkesít Téged és
  • szeretsz együtt gondolkodni a partnereinkkel,

akkor csatlakozz hozzánk és legyél Te is nálunk SALES MANAGER!

Főbb feladatok:

  • Felelős leszel az általad akvirált budapesti non-hotelekért (apartmanok, panziók, vendégházak stb.)
  • Új szálláshelyek akvirálása
  • A hozzád tartozó szálláshelyek látogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás és technikai segítségnyújtás a partnerek részére
  • Az előre meghatározott árbevételi és kvalitatív célok önálló teljesítése
  • Az eredmények nyomon követése, elemzések készítése
  • Szálláshelypartnerek számára workshopok szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Értékesítésben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalástechnikai készség, magabiztosság
  • Kiváló értékesítői véna, mobilitás utazáshoz
  • Eredményorientáltság
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Turizmus területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, kreatív munka, csupa izgalom
  • Teljesítményarányos juttatási csomag
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Születésnapi szabadnap
  • Rendszeres home office

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV