Sales & Marketing Executive - Dean's College Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. július 01. 15:40

Nincs még 3-5 év munkatapasztalatod, de szeretnél egy különleges, új brand piaci bevezetésének részese lenni?

Motivál, ha ügyfelekkel tárgyalsz, a brandre jellemző fiatal vendégekkel találkozol, és attól sem riadsz vissza, ha marketing feladatokat kell megoldanod? Ha a TikTok számodra többet jelent mint a Tic Tac, akkor jelentkezz szuper csapatunkba!

Főbb feladatok:

Sales:

  • Szerezz új partnereket a meghatározott szegmens stratégia alapján
  • Folyamatosan kutasd az új üzleti lehetőségeket
  • Értékesítsd szállodai szolgáltatásainkat B2B partnerkör felé.
  • Készíts corporate, csoport és rendezvény ajánlatokat
  • Koordináld a csoportjainkat és rendezvényeinket
  • Találkozz a házban hosszútávon tartózkodó egyetemi hallgatóinkkal, szervezz programokat részükre.

Marketing:

  • Koordináld a szálloda social media jelenlétét, SEO-ját és hirdetéseit a marketing ügynökséggel.
  • Készítsd el információs anyagainkat, egyeztesd brand anyagainkat a grafikussal

Mit hozz magaddal?

  • Lelkes, dinamikus, kedves, sikerorientált személyiséget
  • Nagy fokú precizitást, önálló munkavégzési és kiváló kommunikációs készséget
  • Ügyfélközpontú szemléletet
  • Felsőfokú végzettséget (turizmus-vendéglátás végzettség előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdést
  • Szakmai fejlődést és egy egyedülálló termék kihívásait
  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű szerződéssel
  • Vadonatúj munkakörnyezetet és prémium kategóriás munkaeszközöket
  • Versenyképes juttatási csomagot

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1094 Budapest, Tűzoltó u. 50-56.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű CV + motivációs levél