Sales & Marketing Manager, Holiday Inn Budapest-Budaörs Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. július 04. 08:49

Főbb feladatok:
• a hotel értékesítési tevékenységének teljes körű vezetése a szállodaigazgató irányítása alatt, kiemelten a bevételi és foglaltsági információkra vonatkozóan
• piac folyamatos monitorozása, konkurencia figyelés, piaci előrejelzések készítése
• értékesítési és marketingterv kidolgozása, stratégiák kialakítása és végrehajtása
• üzleti partnerekkel, utazási irodákkal történő folyamatos kapcsolatépítés, kapcsolattartás
• üzleti események koordinálása az érdeklődések kezelésétől a megvalósulásig
• szállodai foglalási rendszerek kezelése, naprakészen tartása
• marketingpromóciók megvalósítása és azok sikerességének értékelése
• offline és online promóciók, események megtervezése, közreműködés a lebonyolításban,
• közösségi csatornákon való kommunikáció

Elvárások:
• felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség előnyt jelent
• legalább 3 éves szállodai értékesítési és marketingvezetői tapasztalat
• bármelyik, szállodában használatos szoftver ismerete
• angol nyelv tárgyalóképes ismerete
• kiváló szervező és kommunikációs készségek
• csapatjátékos személyiség, önálló munkavégzésre és döntéshozatalra való képesség

Amit kínálunk:
• stabil céges háttér
• munkába járás költségtérítése
• térítésmentes személyzeti étkezés
• kiemelt bérezés

Munkaidő:
Teljes

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
• fényképes önéletrajz
• motivációs levél