Sales & Marketing Representative

Forrás: turizmus.com

 2022. január 11. 17:29

A 207 szobás, Magyarországon egyedülálló termékkombinációval (wellness, golf és konferencia) rendelkező, bükfürdői Greenfield Hotel Golf & Spa szállodában 2020 tavaszától nagyszabású munkálatok kezdődtek annak érdekében, hogy a hotel teljesen megújuljon és még színvonalasabb szolgáltatáskínálattal biztosítsa a vendégek pihenését és kikapcsolódását. Az újjászületés alatt álló szállodába keresünk új csapattagot Sales & Marketing Representative
munkakörbe, aki a S&M team munkájában nyújt segítséget a szálloda új termékként történő bevezetéséhez.

Főbb feladatok:

  • Online és offline marketingakciók előkészítése és lebonyolítása
  • Közösségimédia-platformok kezelése (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn)
  • Szálloda és golfpálya weboldalának folyamatos karbantartása
  • Hírlevelek előkészítése, kivitelezése
  • Értékesítési kampányok előkészítésében aktív közreműködés
  • Filmforgatások és fotózások lebonyolításában közreműködés
  • Szálloda és golfpálya külső és belső anyagainak összeállítása
  • A szálloda képviselete kiállításokon
  • Szerződések, ajánlatok előkészítése, közreműködés csoportok kezelésében
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Idegenforgalmi/marketing végzettség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Szállodai értékesítés és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Utazási költség hozzájárulás
  • Kedvezményes térítés ellenében szállás biztosított

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Bükfürdő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz