Sales-marketing vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. június 18. 17:39

Főbb feladatok:

  • 4 csillagos üzleti szálloda proaktív értékesítése, figyelembe véve a város vezető szállodájának erősségeit és a tulajdonos elvárásait
  • A szálloda 64 szobájának, rendezvénykapacitásásnak értékesítése
  • Proaktív szemlélettel a vendégkör folyamatos bővítése
  • A hétközi üzleti turizmus igényeinek és a hétvégi szabadidős vendégkör igényeinek maximális figyelembe vétele, a marketing-reklám tevékenység eszközeinek használata, a kapacitás kihasználtságának és az átlagárnak az emelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Minimum két idegen nyelv aktív használata
  • HostWare ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Közeli lakhely
  • Szálloda értékesítői tapasztalat
  • Szállodai rendszerek, utazásközvetítők ismerete
  • Aktív kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés: alapfizetés + bónusz
  • Modern munkakörnyezet, számítástechnikai eszközök, fiatalos csapat

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg központja

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: