Sales Representative - Ibis&TRIBE Budapest Stadium

Forrás: turizmus.com

 2023. október 30. 16:05

Értékesítői munka egy újonnan nyíló gyönyörű, 332 szobás combo szállodában, amely 5 rendezvényteremmel, étteremmel, bárral és SkyBarral rendelkezik, és modern irodaházak, sportlétesítmények veszik körül.

Főbb feladatok:

  • A nyitó szálloda piaci ismertségének aktív növelése, elsődlegesen a MICE-piacon
  • A szálloda szobáinak, rendezvénytermeinek értékesítése
  • Új ügyfelek és piaci lehetőségek felkutatása, a szálloda népszerűsítése
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötés
  • Adatrögzítés a szálloda rendszereibe
  • Új értékesítési struktúrák, csatornák és területek felkutatása, kiépítés
  • Sales Coordinatorok irányítása, a sales adminisztráció biztosítása
  • Napi kapcsolattartás a partnerekkel, háznézések, bejárások, partnertalálkozók szervezése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Értékesítői, lehetőleg MICE-területen szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • Kiváló értékesítő és kapcsolatteremtő képesség, kapcsolati háló
  • Nyitott, empatikus személyiség
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Munkaigényesség, precizitás
  • Hatékonyság, rugalmasság
  • Megbízhatóság, diszkréció
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szállodaipari tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • MICE-tapasztalat
  • Sales tapasztalat szállodai területen

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség, tanulás és tapasztalás
  • Tisztességes munkáltatás 100%-ban bejelentett munkahely
  • Változatos munka, fiatalos légkör, nyitó csapattal
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Vidékieknek útiköltség-térítés
  • Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban

Munkaidő: Teljes (napi 8 óra)

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 34.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz