Sales & Reservation coordinator

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 05. 12:29

Az alsópetényi Prónay-kastély, budapesti, III. kerületi munkavégzéssel Sales & Reservation coordinator munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Egyéni érdeklődések kezelése, ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Foglalások visszaigazolása
  • Vendég érkezéséig szoros együttműködés a recepcióval
  • Céges rendezvényajánlatok készítése
  • Opciós ajánlatok nyomon követése
  • Adatbázis folyamatos frissítése
  • Részvétel a kastély és vendégházak értékesítési folyamataiban
  • A rezerváció és az árképzés munkafolyamataiban való aktív részvétel
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel és a szálloda különböző részlegeivel

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vendégközpontú magatartás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Lelkes, határozott, csapatjátékos személyiség
  • Önállóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete előny, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos üzleti hátterű cég
  • 6 vagy 8 órás munkavégzés
  • Fix, bejelentett munkabér
  • Barátságos munkakörnyezet egy budai zöld övezetben (III. kerület, Csillaghegyi hévmegállóhoz közel)
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség heti 2 alkalommal

Munkaidő: 6 vagy 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje meg nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: