Sales Support Specialist

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 01. 16:00

Téged keresünk, amennyiben jól kommunikálsz angolul és rendelkezel Sales & Marketing tapasztalattal a szállodaiparban.

Előnyt jelent, ha jártas vagy OTA partner kezelésében, ismered a channel managereket és a különböző booking engineket, dolgoztál WordPress-szel és részese voltál online marketingstratégiák kiépítésének.
Légy részese a holnap formálásának velünk és lépj előre karrieredben egy nemzetközi szállodaláncnál!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás szállodáinkkal, online értékesítéssel kapcsolatban, tartalmak gyűjtése hírlevelekhez és online megjelenésünkhöz.
  • Kreatív tartalom megjelenésének koordinációja a közösségi média felületeinken.
  • Kapcsolattartás partnerekkel, új szerződések előkészítése
  • Technikai problémák figyelése és megoldása a különböző online platformokon

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér, éves bónusz
  • Olyan munkakörnyezet, ahol az újszerű ötletek mindig meghallgatásra kerülnek
  • Szakmai előrelépés lehetősége

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz, motivációs levél, bérigény