SALES VEZETŐ

Forrás: turizmus.com

 2021. december 07. 16:55

A PEARL MARKETING AND MANAGEMENT KFT. BÉKÉSCSABAI KÖZPONTJÁBA ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER KOLLÉGÁT KERES!

Főbb feladatok:

  • Szállodák, szálláshelyek értékesítési tevékenységének menedzselése (4-5 partner)
  • Éves értékesítési terv elkészítése, végrehajtása
  • Értékesítési folyamatok kezelése, menedzselése
  • Foglalások, számlázási folyamatok ellenőrzése
  • Riportok, beszámolók készítése, monitoring
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Recepciós kollégák képzése, oktatása havonta egy alkalommal/partner
  • Felületek és kampányok teljes körű kezelése: Szállás.hu, Booking.com, Szállásvadász.hu, Maiutazás, ResNWEb stb.
  • Szállodai szoftverek kezelése
  • Vendégpanaszok, vendégvélemények kezelése
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Termék- és szolgáltatásfejlesztések

Elvárások:

  • Sales területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Hostware, Sabeeapp vagy egyéb Front office rendszer ismerete
  • Felületek teljes körű ismerete: Szállás.hu, Booking.com, Szállásvadász.hu, Maiutazás, ResNWEb stb.
  • Felsőfokú végzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatszellem
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Békés megyében kimagasló jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, átjárhatóság, továbbtanulási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő vagy szerződéses

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail-címen lehet: