Security Manager

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 15. 10:14

Főbb feladatok:

  • A Biztonsági Szolgálat vezetőinek havi beosztásának elkészítése
  • A biztonsági őrök napi feladatainak meghatározása és ellenőrzése
  • A szálloda biztonsága érdekében rendszeres, megelőző ellenőrzések elvégzése (dolgozók ki- és beléptetése, áru- és pénzmozgások ellenőrzése, biztonságtechnikai eszközök ellenőrzése, tűzvédelmi és munkabiztonsági előírások betartása érdekében)
  • Biztonsági esemény esetén intézkedés a szállodának kárt okozó cselekmény vagy annak alapos gyanúja kapcsán, illetve vizsgálat kezdeményezése, továbbá a kivizsgálásban való részvétel
  • Havi beszámolás az FLHSS Managernek minden biztonságot érintő kérdésről
  • A személyzeti bejárat folyamatos ellenőrzése, a garázsszolgálat és a biztonsági őrjárat ellátásáról való gondoskodás
  • A szállodából távozók csomagjainak ellenőrzése
  • A kulcskezelési utasításban foglaltaknak megfelelően a kulcskezelés és az öltözőszekrény nyilvántartása
  • Rendelések lebonyolítása és kapcsolattartás az alvállalkozókkal.
  • A védett helyiségek ellenőrzése (pénztár), munkaidőn túli biztonságtechnikai védelem alá helyezése
  • Tűzvédelmi üzemeltetési napló napi ellenőrzése.
  • Az Országos Tűzvédelmi Szabályzatban meghatározott heti, havi és negyedéves üzemeltetői felülvizsgálatok koordinálása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozó területi vezetőjével
  • Harmonizációs feladatok a külsős és a belsős security officerek beosztását illetően. Információk továbbítása az FLHSS Manager felé
  • A jogszabálykövetésben és szabályzatok aktualizálásában való aktív részvétel
  • Információk összegyűjtése
  • Belsős, security területet érintő szabályzatok tervezeteinek elkészítése, felettesnek való átadása
  • A szálloda biztonsági, titoktartási és ház szabályzatának betartatása

Elvárások:

  • Minimum 1 éves szállodában eltöltött tapasztalat
  • A szakterületre vonatkozó törvények és jogszabályok ismerete
  • A szakmai elvárások naprakész ismerete
  • Vendégcentrikus magatartás
  • Ápolt megjelenés
  • Továbbképzéseken való részvétel
  • Kellő mértékű határozottság
  • Minimum középfokú és/vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Érvényes vagyonvédelmi vizsga/képesítés
  • Kötelezően előírt vagyonvédelmi vizsga
  • Vagyonbiztonsággal kapcsolatos jogszabályok napra kész ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Sportolási lehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Fiatalos csapat