Séfhelyettes, Szakács és Felszolgáló - Andrássy Kúria & Spa

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 26. 17:44

Tokaj-Hegyalja jelenleg egyetlen ötcsillagos szállodája egyedi gourmet éttermével keresi csapatának új és motivált tagjait Séfhelyettes, Szakács és Felszolgáló munkakörökben.

Főbb feladatok:

Séfhelyettes:

  • A Kúria konyhájának magas színvonalú, gazdaságos üzemeltetése
  • Konyhai munkálatok szervezése, irányítása
  • Személyzet motiválása, teljesítményének fokozása

Szakács:

  • Ételek elkészítése és tálalása
  • Alapanyagok átvétele, előkészítése
  • Élelmiszer-biztonsági előírások betartása

Felszolgáló:

  • Vendégek kiszolgálása a Kúria vendéglátó egységeiben
  • Rendezvények sikeres lebonyolítása
  • Vendégelégedettség és minőség javítása

Elvárások:

  • Tiszta, ápolt megjelenés
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékos
  • Releváns szakmai gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Más idegennyelv-ismeret
  • Környékbeli lakhely
  • Hosszú távú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Heti 40 órás munkarend
  • Alapbéren felüli teljesítményalapú pénzbeli juttatás (szervizdíj)
  • Igényes, egyedi munkakörnyezet
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Előrelépési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 3915 Tarcal, Fő út 94.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél