Segédmunkás, Radisson Blu Béke Hotel

Forrás: turizmus.com

 2017. június 28. 13:17

Könnyű megközelíthetőség és dinamikus környezet - várunk téged a nagykörúti Radisson Blu Béke Hotel ****Superior szállodában.

A Danubius Zrt. / Radisson Blu Béke Hotel teljes munkaidőben SEGÉDMUNKÁS munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
 A rámpa, folyosók és lépcsőházak, valamint egyéb vendég- és üzemi területek takarítása.
 Személyzeti öltözők, közösségi terek takarítása.
 Árumozgatás: bútorok, berendezések és egyéb eszközök, anyagok mozgatása, szállítása.
 Az előírások szerint gondoskodik a szakszerű hulladékgyűjtésről és eljuttatja hulladékot a kijelölt tárolási helyre.
 Részt vesz a segédanyagok vételezésében, azokat eljuttatja az emeleti raktárakba.
 A tevékenységi területén felmerülő műszaki meghibásodásokat valamint rongálásokat és egyéb káreseményeket jelzi a felettese felé.

Elvárásaink:
 Önálló munkavégzési képesség
 Terhelhetőség, erős munkabírás
 Rugalmasság
 Pontosság, felelős gondolkodás
 Ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent:
 szállodai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. július 16-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Bélteki Zsófia – HR vezető

(x)