Senior Housekeeper, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. október 09. 09:40

Az Achat Premium Hotel Budapest Senior Housekeeper munkatársat keres.

Főbb feladatok:
• A szállodai takarítási feladatok teljes körű megszervezése, ellenőrzése és koordinálása.
• Kapcsolattartás a külsős beszállítókkal, szolgáltatókkal.
• Tervezés és gazdálkodás a HK területén felmerülő költségekkel és munkaerővel.
• Szobaasszonyok munkájának szakmai irányítása.
• Adminisztrációs feladatok ellátása, beosztáskészítés, leltározás.
• A Housekeeping napi operációs tevékenységeinek elvégzése.
• Szállodai textíliák kezelése, tisztíttatása, leltározása.

Elvárások:
• Jó szervező- és kommunikációs készség
• Gondos, igényes munkavégzés
• Csapatmunka szeretete
• Legalább középfokú végzettség
• Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
• 5 év Housekeeping területén szerzett tapasztalat
• Csapatvezetési gyakorlat
• Fizikai és szellemi terhelhetőség
• Számítógépes felhasználói ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:
Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
• Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
• Stabil, nemzetközi háttér
• Cafeteria
• Piacképes jövedelem

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
Achat Premium Hotel Budapest
1101 Budapest, Hungária krt. 5.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz