Senior MICE & Banquet Sales Manager, Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2019. április 17. 11:25

A megújuló Mercure Budapest Korona Senior MICE & Banquet Sales Manager munkatársat keres

Légy részese nemzetközi konferenciák, céges előadások, rendezvények és gálavacsorák megszervezésének!

Feladataid lesznek:

  • A MICE és bankett értékesítők munkájának koordinálása
  • Szállás és bankett szolgáltatások értékesítése
  • Akciótervek és bevételt ösztönző ajánlatok kidolgozása
  • Ügyfélkapcsolatok aktív kezelése
  • Új partnerek felkutatása
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel
  • Valamint felelős az előírt bankett és szobai bevételek eléréséért

Keresett személyiségtípus és elvárt készségek:

  • Kiváló kommunikációs készség és vendégközpontú gondolkodás
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat Sales/Banquet területen
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office és Opera alkalmazások magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható vállalatnál
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Színes, változatos munkalehetőség
  • Szakmai tréningeken való részvétel

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal 2019. április 24-ig az alábbi e-mail címen: