Senior Sales Manager / Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2022. július 26. 17:14

Csatlakozz Budapest egyik legnagyobb és leghíresebb szállodájának értékesítési csapatához! Izgalmas feladatok, csodás helyszín, profi kollégák várnak a MERCURE BUDAPEST KORONA hotelben!

Főbb feladatok:

  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása hazai és nemzetközi partnerekkel
  • Tárgyalások, háznézések megtartása
  • Ajánlatok, szerződések készítése
  • Rendelésekkel kapcsolatos munkafolyamatok koordinálása
  • Sales Representative és gyakornok kollégák munkájának támogatása
  • Kihasználtság és bevétel növelése
  • Ügyfélkör bővítése
  • A Director of Sales távollétében helyettesítési feladatok ellátása, a csapat irányítása
  • MICE, Leisure és Corporate szegmensek összehangolása a bevételek maximálása érdekében

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalástechnikában való jártasság
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó meggyőző készség
  • Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
  • Vezetői készségek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év Sales tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka, No. 2 szerep és fejlődési lehetőség
  • Professzionális, tapasztalt kollégák
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Munkába járás költségtérítése (távolsági és budapesti közlekedés)
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya, partnerkedvezmények
  • Éves bónusz
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • All You Can Move
  • Közösségi programok
  • Iskolakezdési támogatás kisgyermekes szülőknek

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés önéletrajz elküldésével