Senior Sales Manager - Travel Trade

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 11. 13:38

Csatlakozz a világ első számú szállodaláncához, és inspirálódj abból, amit számodra hoz a holnap – Mi pedig a Budapest Marriott Hotelnél támogatunk abban, hogy megvalósítsd az álmaid!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás, kapcsolatfejlesztés a hazai és nemzetközi travel trade (MICE & Leisure) ügyfelekkel és szervezetekkel
  • A szálloda és Budapest képviselete nemzetközi eseményeken és vásárokon
  • A Marriott International kiemelt ügyfélprogramjának szállodai felügyelete, fejlesztése
  • Kapcsolattartás a Marriott International értékesítési hálózatával, illetve a szálloda munkatársaival
  • Nemzetközi küldőpiaci tendenciák figyelemmel kísérése, részvétel a szálloda értékesítési stratégiájának kialakít

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (turizmus-vendéglátás-szálloda szakirányú végzettség előny)
  • Kiváló kommunikációs készség angol nyelven, magyar és egyéb idegen nyelvek ismerete előny
  • Min. 3 éves, szállodaipari/turisztikai értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, pozitív, kezdeményező és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás
  • Fitness & Health Club használat házon belül
  • Marriott kedvezmények
  • Személyzeti étkezés
  • Karrierépítési és fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 4.

Érdekelnek a további részletek? Jelentkezz fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail-címen keresztül!