Sommelier

Forrás: turizmus.com

 2023. június 02. 08:00

A Thermal Hotel Visegrád****superior szálloda munkatársat keres sommelier munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Az étterem vendégeinek magas színvonalú kiszolgálása az éttermi szerviz során
  • Bor ajánlása, értékesítés ösztönzése
  • Borok és borpárosítások kiválasztása,
  • Borlap összeállítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, készlet ellenőrzés

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum szakmai tapasztalat
  • A hazai és külföldi borpiac ismerete
  • Naprakész elméleti és gyakorlati tudás
  • Jó megjelenés
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Precizitás, rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben végzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, 8 órás bejelentés
  • Hosszú távú, stabil munkaviszony
  • Kedvezményes szálláslehetőség partnerszállodáinkban
  • Fiatal környezet, biztos háttér

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Thermal Hotel Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz, a bérigény megjelölésével