Sous-Chef

Forrás: turizmus.com

 2024. február 15. 11:40

Gyakorlott, összeszokott Garden Inn csapatunkba keressük új sous-chefünket, aki segíti konyhánk magas színvonalú működését.

Főbb feladatok:

  • Konyhai higiéniai és élelmiszer-biztonsági feladatok ellátása
  • Az ételek elkészítésének felügyelete a kijelölt műszak alatt
  • Konyhai személyzet vezetésének és fejlődésének támogatása
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ízesítése és tálalása
  • Food cost nyomon követése
  • Chef távollétében helyettesítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Vendéglátásban szerzett éttermi tapasztalat - hotel tapasztalat előny
  • Világos, konstruktív kommunikáció
  • Kreativitás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes szállásfoglalás valamennyi Hilton szállodában
  • Cafeteria juttatás
  • Térítésmentes parkolási lehetőség
  • Stabil munkahely, ahol megbecsüljük és elismerjük egymás munkáját

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület