SOUS CHEF – TARCAL, ANDRÁSSY KÚRIA & SPA

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 30. 17:10

TARCALON 5 csillagos, 41 szobás szállodánk (ANDRÁSSY KÚRIA & SPA) bővülő Konyhai Csapatába keressük leendő munkatársunkat SOUS CHEF pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Az Executive Chef munkájának támogatása
  • Konyhai munkálatok szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Árurendelés és átvétel
  • A konyhai csapat motiválása
  • Aktív részvétel az étlapkoncepciók kidolgozásában
  • Ételek elkészítése, tálalása

Elvárások:

  • 2-3 év releváns éttermi vagy szállodai tapasztalat (demi chef vagy chef de partie pozícióban)
  • Megbízhatóság és lojalitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Jó munkaszervezési és tervezési készség
  • Nyitott, rugalmas, csapatjátékos személyiség
  • Maximális ápoltság, kellemes megjelenés
  • Munkáját szigorú élelmiszer-biztonsági előírások szerint végzi
  • Kreativitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Külföldön szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, dinamikus és egymást segítő csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Tarcal

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz