Spa manager

Forrás: turizmus.com

 2022. június 29. 13:05

A 207 szobás, Magyarországon egyedülálló termékkombinációval (wellness, golf és konferencia) rendelkező, bükfürdői GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA**** szállodánk teljesen felújított SPA részlegének élére keressük SPA manager kollégánkat.

Egy izgalmakkal és kihívásokkal teli időszakban várjuk jelentkezésed szállodánk SPA részlegére, ahol a legkorszerűbb online eszközök alkalmazásával, rendszeres képzésekkel segítjük és egymást támogató csapattal színesítjük kollégáink mindennapjait!

Főbb feladatok:

  • A szállodaigazgató közvetlen irányítása alatt a részleg magas színvonalú és gazdaságos működésének és a szállodai előírások betartatásának biztosítása
  • Operatív feladatok ellátása a SPA recepción
  • Szolgáltatások és kezelések kínálatának folyamatos frissítése
  • Szükséges eszközök és anyagok beszerzése, a kötelező higiéniai előírások betartatása
  • A részleg személyzetének irányítása, tréningezése, motiválása, munkájuk beosztása és értékelése
  • Elszámolások, riportok készítése

Elvárások:

  • Idegenforgalmi végzettség
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kiváló vezetői, szervezői, kommunikációs képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kiváló munkakörülmények
  • Térítésmentes étkezés
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai és önfejlesztő képzések
  • Kedvezményes pihenési lehetőség partnerszállodáinknál
  • Előrelépési lehetőségek cégcsoporton belül

Munkaidő: kötetlen

Munkavégzés helye: Bük/Greenfield Hotel Golf & Spa